Czy dog argentyński ma mocną szczękę?
Psy

Czy dog argentyński ma mocną szczękę?

Ale czy wiesz, że ta rasa jest również stosunkowo łatwa w utrzymaniu i nie wymaga dużej ilości włosów? Jeśli szukasz wspaniałego psa dla dużej rodziny, ta rasa może być dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, aby wcześnie rozpocząć szkolenie swojego nowego psa i zlecić je doświadczonemu treserowi.

Szczęki argentyńskiego psa o dużej sile nacisku i sile 320 funtów są imponujące jak na tak małego psa. To około 320 funtów na cal kwadratowy, co sprawia, że jest to doskonały wybór na zwierzę rodzinne. Rasa ta nie jest może najbardziej skłonna do zabawy, ale to świetny wybór dla kogoś, kto szuka psa, który nie ugryzie! Jego wysoki poziom energii i duża siła zgryzu sprawiają, że jest to świetny pies do życia rodzinnego, ale nie jest tak zabawny jak inne rasy.

Duże szczęki doga argentyńskiego to siła, której niektórzy ludzie nie spodziewają się po psach małej rasy. Potężne szczęki i mocna siła ugryzienia Pit Bulla mogą wyrządzić poważne szkody. Pies ten jest zazwyczaj pasywny, ale w pewnych sytuacjach może być zadziorny i terytorialny. Siła szczęk Pit Bulla wynosi ponad 250 funtów, co oznacza, że jest to pies o dużej sile.

Wielkość szczęk psa może mieć również duży wpływ na jego siłę. Psy o większych szczękach są zazwyczaj silniejsze niż psy mniejszych ras. Siła ugryzienia psa zależy od jego wielkości, budowy czaszki i kształtu szczęk. Siła zgryzu zależy również od tego, co pies gryzie, ale może się zdarzyć, że pies podobnej wielkości będzie miał bardzo różną siłę zgryzu.

Równie ciekawe

Może Cię zainteresować:  Jak wygląda dorosły Dog Argentyński?