Jak znaleźć dobrą hodowlę dogów argentyńskich
Psy

Jak znaleźć dobrą hodowlę dogów argentyńskich

 

 

Kiedy szukasz dobrej hodowli argentyńskiego psa, ważne jest, aby wiedzieć, co szukać. Rasa ta jest znana z miłości do ludzi. Podczas gdy niektóre psy mogą szczekać na dzieci, dog argentyński jest znany ze swojego kochającego, lojalnego usposobienia. W przeciwieństwie do innych ras, dog argentyński jest dobrym wyborem dla rodzin z dziećmi. Bez względu na swoje potrzeby, będziesz chciał się upewnić, że pies jest po właściwym szkoleniu.

 

Renomowana hodowla psów argentyńskich będzie oferować szkolenia i uwagę do każdego szczeniaka. Ich szczenięta są wychowywane i socjalizowane przez dobrze wychowanych ludzi, i są uczone prostych komend. Każdy szczeniak jest microchipped i w pełni zaszczepione. Wszystkie szczeniaki są sprawdzane przez weterynarza, aby upewnić się, że nie mają żadnych wrodzonych deformacji. Kiedy już wybierzesz dobrą hodowlę psów, będziesz gotowy, aby zabrać swojego nowego psa do domu.

 

Poza szkoleniem, dobra hodowla psów argentyńskich powinna zapewniać ćwiczenia. Powinny być wyszkolone, aby były figlarne i przyjazne wobec obcych. Możesz kupić urządzenia kontrolne dla głowy i szyi psa, aby ułatwić mu chodzenie. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem psa argentyńskiego, upewnij się, że znalazłeś dobrą hodowlę i zwróć uwagę na wyjątkową osobowość tej rasy!

 

Inną wspaniałą hodowlą psów argentyńskich jest Dogos del Gran Reino, znajdująca się w Kalifornii. Ta hodowla jest poświęcona etycznej hodowli i zachowaniu rasy Doga Argentyńskiego. Według ich strony internetowej, „przestrzegają oni oryginalnych zasad” ustanowionych przez dr Antonio Nores Martineza. Doktor ten początkowo chciał mieć idealnego psa myśliwskiego, ale zamiast tego stworzył uroczego pupila rodzinnego. Obecnie hodowla psów argentyńskich jest własnością Lynn Felix, która posiada czempionów tej rasy.


Równie ciekawe
Może Cię zainteresować:  Jak się bawić z Dogiem argentyńskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *